SEO CLASSIC קידום אתרים מקצועי ושיווק ברשתות חברתיות
אופטימיזציית אתר1 קידום אתרים ממומן PPC2 SEO קידום אורגני3 קידום ברשתות החברתיות4 ליווי בהקמת אתר חדש5
image carousel by WOWSlider.com v7.2

חיפוש כח של גוגל

גוגל, השם והאגדה, אינה מפסיקה להפתיע. קצת יותר מעשור לאחר שהוקמה על ידי לארי פייג' וסרגיי ברין, דאז שני סטודנטים באוניברסיטת סטנפורד היוקרתית, הפכה גוגל לשם דבר, ספק מעצמה בפני עצמה. עם הכנסה שנתית של כמעט 40 מיליארד דולר ושווי חברה כמעט כפול מזה, גוגל כבר מזמן הפכה מעוד מנוע חיפוש וכלי עזר לפירסום או קידום אתרים, למצרך הכי פופולרי של המאה הנוכחית.

כינויים כמו "הרב גוגל" ו"המקום הטוב ביותר לעבוד בו" רק מאששים את הנאמר לעיל. אין ספק, למערכת של גוגל טכניקות חיפוש מתקדמות. למעשה, מתקדמות עד כדי הקניית יתרונות בולטים בשטח, תוך כדי הבסת המתחרות, בין אם מדובר בחיפוש, קידום אתרים או פירסום. לפעמים נראה כי החברה הזו היא בעצם עולם ומלואו. עולם בעל שיטות עבודה, חידושים, תוכנות, ממשקים ופיתוחים אינסופיים, אשר לא ניתן למצותם בצורה מקיפה עד תום. בנסיבות אלו בדיוק, מנסים עובדי החברה לפנות אל מיליארדי המשתמשים וללמדם חיפוש נכון מהו.


מומחים בחיפוש

 

כולנו, או לפחות רובנו, מכירים ויודעים לתפעל עשרות מאפיינים שונים של גוגל. החל מג'ימייל (המייל האלקטרוני של גוגל) ועד לקיצורי מקלדת שונים, כמו שימוש בתיבת החיפוש כמחשבון או הזנת המילה "סרט" + מיקוד, על מנת למצוא אילו סרטים מוקרנים בסביבה הקרובה לביתנו. אך ישנם עוד אלפי טכניקות חיפוש אשר נסתרות מעיניו של הציבור הרחב, וביכולתן להפוך את החיפוש שלנו ליעיל הרבה יותר, הן בתחום מציאת מידע, קידום אתרים או שיווק. לכן, יזמה גוגל את "חיפוש כח".


השקעה בציבור המשתמשים

ב 26 ליוני 2012, נחנך "חיפוש כח" של גוגל. מדובר בקורס חינמי, המועבר באינטרנט (אונליין), ומטרתו להקנות שיטות חיפוש למשתמש, על מנת להפכו למחפש טוב יותר ומהיר יותר, אשר ימצא כל דבר שירצה, ללא קשר לצורת החיפוש הנוכחית שלו. כך לדוגמה, תוכלו ללמוד בקורס כיצד לחפש מסמכים בשפות שונות, גם אם אינכם דוברי השפות האלה. תוכלו ללמוד כיצד לאתר ספרים או סרטים אשר במשך שנים נאבקתם למצוא, תוכלו לשפר את שיטת קידום אתרים שלכם או לפרסם בצורה טובה יותר. "הקורס בעצם מקפיץ את רמת הפקת המידע שלנו מהאינטרנט בכמה רמות" – אומר אחד ממייסדיו ומומחה קידום אתרים ושיווק בחברה.


פרטי הקורס

הקורס בנוי בפורמט הוראה הזהה לזה של אוניברסיטת סטנפורד ו- MIT, הנחשבות לשתיים מהאוניברסיטאות הטובות בעולם. אולם, הוא מועבר בצורה וירטואלית ועל גבי המרקע. הקורס מחולק לשישה שיעורים באורך 50 דקות לכל שיעור. החל מה-10 ביולי 2012, יופצו שיעורים אלו בתדירות יומית, ותוכלו לצפות בהם בזמנכם החופשי במשך שבועיים מיום הפצתם. תכניו המקצועיים של הקורס אינם עוסקים בפירסום או קידום אתרים ספציפית, אלא בדרכים השונות לעשות זאת, באמצעות חיפוש נכון. מיותר לציין שהשיעורים מועברים בצורה מקצועית ועם זאת קלילה ונהירה לכל.


יתרונות הקורס

מעבר להעברת תכנים מקצועיים, יכלול הקורס אימונים, דוגמאות, המחשות וקטעי "עשה זאת בעצמך". כמו כן, יאפשר לנו הקורס להשתמש בכלים אחרים ומתקדמים, כגון גוגל+ ומודטור.

פורום של משתתפי הקורס יהיה זמין בכל עת, בו תוכלו להיעזר במאות אלפי הגולשים האחרים, לשאול ולהתייעץ על אודות שיטות חיפוש, קיצורים, קידום אתרים שונים וכו'. זאת ועוד, מומחים בחברה יענו על שאלות ואף יתנו שיעורי עזר לצד השיעורים הבסיסיים. כך למעשה "חיפוש כח" יהווה חוויה לימודית, מקצועית וקבוצתית כאחד.


הרשמה לקורס

בסופו של הקורס, באם החלטתם להירשם, תוכלו להינות משלל טכניקות חדשות אשר יהפכו את חווית החיפוש שלכם למהירה, יעילה, וכמעט אינסופית. קידום אתרים, איתור בתי עסק או אפילו סתם זיהוי של מיקום גיאוגרפי, יהפכו למשחק ילדים עבורכם. כניסה לעמוד הראשי של הקורס והרשמה אליו תתבצע מהקישור הבא:
http://www.google.com/insidesearch/landing/powersearching.html#sthash.15m0gasY.dpuf
שתהיה זו חווית למידה מעניינת ומאתגרת, וכמובן – בהצלחה.


אהבתם את המאמר ? עזר לכם ? תפרגנו לנו